Raz jeszcze 2012

Dziś zamiast galerii w 990px odsyłam Was do strony zmags.com. Znajduje się tam bowiem bardzo ciekawa prezentacja przygotowana przez Getty Images. Znalazły się w niej zdjęcia i historie z 2012 roku, które dosadnie obrazują to wszystko, co działo się w minionym roku.
Nie zdecydowałem się na zrobienie oddzielnej galerii z kilku powodów. Po pierwsze, umowa licencyjna nie pozwala mi na użycie wszystkich z wyżej wymienionych fotografii, w tym kilku szczególnie interesujących. Po drugie, lepsze jest wrogiem dobrego, a przygotowana publikacja jest naprawdę świetna. Dodatkowo Getty Images nie umożliwił osadzenia publikacji na dowolnej stronie.
I z takim nastawieniem odsyłam Was do publikacji przygotowanej przez Getty Images właśnie, którą polecam przeglądać w trybie pełnoekranowym. Wystarczy, że klikniecie w znajdujący się poniżej zrzut ekranu. (Komentarze)

Zrzut ekranu ze strony zmags.com: ALEPPO, SYRIA, 20 sierpnia 2012: Ranny rebeliant niesiony przez towarzyszy. (Foto: Edouard Elias/Getty Images)

Zrzut ekranu ze strony zmags.com: ALEPPO, SYRIA, 20 sierpnia 2012: Ranny rebeliant niesiony przez towarzyszy. (Foto: Edouard Elias/Getty Images)
O nas

Nazywamy się Małgorzata i Tomasz Żyłko. Fotografią zajmujemy się zawodowo i hobbystycznie. Wybieramy, dobieramy i przebieramy w zdjęciach od.... dość dawna, pracując najpierw w mediach tradycyjnych (prasa), a potem elektronicznych. Pierwsze własne fotografie robiliśmy w czasach, gdy kolorowe filmy pochodziły z NRD. Najbardziej fascynują nas miejsca i obiekty III kategorii, z Polski B, a nawet C, których zdjęć próżno szukać w agencjach.

Newsletter

Poprzez fakt wprowadzenia adresu e-mail oraz kliknięcia w przycisk „wyślij” wyrażasz zgodę na otrzymywanie biuletynu informacyjnego serwisu 990px.pl. Usługa będzie świadczona z najwyższą starannością w trybie i na warunkach Regulaminu świadczenia usług przez INTERIA.PL Sp. z o.o.

2 komentarze do wpisu “Raz jeszcze 2012”