Raz jeszcze 2012

Dziś zamiast galerii w 990px odsyłam Was do strony zmags.com. Znajduje się tam bowiem bardzo ciekawa prezentacja przygotowana przez Getty Images. Znalazły się w niej zdjęcia i historie z 2012 roku, które dosadnie obrazują to wszystko, co działo się w minionym roku.
Nie zdecydowałem się na zrobienie oddzielnej galerii z kilku powodów. Po pierwsze, umowa licencyjna nie pozwala mi na użycie wszystkich z wyżej wymienionych fotografii, w tym kilku szczególnie interesujących. Po drugie, lepsze jest wrogiem dobrego, a przygotowana publikacja jest naprawdę świetna. Dodatkowo Getty Images nie umożliwił osadzenia publikacji na dowolnej stronie.
I z takim nastawieniem odsyłam Was do publikacji przygotowanej przez Getty Images właśnie, którą polecam przeglądać w trybie pełnoekranowym. Wystarczy, że klikniecie w znajdujący się poniżej zrzut ekranu. (Komentarze)

Zrzut ekranu ze strony zmags.com: ALEPPO, SYRIA, 20 sierpnia 2012: Ranny rebeliant niesiony przez towarzyszy. (Foto: Edouard Elias/Getty Images)

Zrzut ekranu ze strony zmags.com: ALEPPO, SYRIA, 20 sierpnia 2012: Ranny rebeliant niesiony przez towarzyszy. (Foto: Edouard Elias/Getty Images)
O nas

Nazywam się Paweł Krawczyk i pracuję w Interii, gdzie jako fotoedytor odpowiadam za zdjęciową atrakcyjność strony głównej portalu. Zanim tu przyszedłem byłem miejskim fotoreporterem i fotografowałem niemal wszystko co działo się w Krakowie i okolicach (koncerty, mecze, protesty, otwarcia, zamknięcia, odsłonięcia, przekazania itd…). Teraz trochę mniej intensywnie fotografuję, ale codziennie przez mój monitor przechodzą setki zdjęć agencyjnych. I te najlepsze i najciekawsze wybieram dla was!

Newsletter

Poprzez fakt wprowadzenia adresu e-mail oraz kliknięcia w przycisk „wyślij” wyrażasz zgodę na otrzymywanie biuletynu informacyjnego serwisu 990px.pl. Usługa będzie świadczona z najwyższą starannością w trybie i na warunkach Regulaminu świadczenia usług przez INTERIA.PL Sp. z o.o.2 komentarze do wpisu “Raz jeszcze 2012”