Wyjątkowo bez zdjęć

Dzisiaj niestety bez zestawu fotografii. Ale żeby nie zostawić Was o fotograficznym głodzie, polecam dwa fotoblogi. Na pierwszy rzut oka są one do siebie podobne: czarno-białe, kwadratowe zdjęcia. Ale wiadomo, każdy ma do opowiedzenia jakąś/inną historię, a więc i zdjęcia prezentują różne walory. Pierwszy z fotoblogów to Electrolite (USA). Drugi to SquarePicture (Łotwa). Mam nadzieję, że Wam również się spodobają. Aby przejść do blogów wystarczy kliknąć w zdjęcia poniżej. Pozdrawiam i do zobaczenia w najbliższy piątek. więcej »
O nas

Nazywam się Paweł Krawczyk i pracuję w Interii, gdzie jako fotoedytor odpowiadam za zdjęciową atrakcyjność strony głównej portalu. Zanim tu przyszedłem byłem miejskim fotoreporterem i fotografowałem niemal wszystko co działo się w Krakowie i okolicach (koncerty, mecze, protesty, otwarcia, zamknięcia, odsłonięcia, przekazania itd…). Teraz trochę mniej intensywnie fotografuję, ale codziennie przez mój monitor przechodzą setki zdjęć agencyjnych. I te najlepsze i najciekawsze wybieram dla was!

Newsletter

Poprzez fakt wprowadzenia adresu e-mail oraz kliknięcia w przycisk „wyślij” wyrażasz zgodę na otrzymywanie biuletynu informacyjnego serwisu 990px.pl. Usługa będzie świadczona z najwyższą starannością w trybie i na warunkach Regulaminu świadczenia usług przez INTERIA.PL Sp. z o.o.6 komentarzy do wpisu “Wyjątkowo bez zdjęć”

    jaro
    28 października, 2010

    Spoczko rekomendacja. Dzieki! Dobre zdjeciowki. Szczegolnie Electrolite.

    Pozdrawiam.

    Jarek

    link do komentarza
    Armands
    29 października, 2010

    Hi, thanks for including my blog in this post. Some nice traffic :). Just one thing – It’s Latvia, not Lithuania (at least Google Translate translated it as Lithuania. Sorry if it’s not correct.)

    Regards
    Armands

    link do komentarza
    Piotr Macura
    29 października, 2010

    Hi, thanks for including my blog in this post. Some nice traffic :). Just one thing – It’s Latvia, not Lithuania (at least Google Translate translated it as Lithuania. Sorry if it’s not correct.)Regards
    Armands  

    My bad, I apologize. And again – great pics :)!

    link do komentarza
    stawek
    4 listopada, 2010

    Świetny blog ze zdjęciami to również: http://www.boston.com/bigpicture/
    Napawdę polecam odwiedzić.

    link do komentarza
    Bart
    4 listopada, 2010

    Świetny blog ze zdjęciami to również: http://www.boston.com/bigpicture/
    Napawdę polecam odwiedzić.  

    A Ty Chłopaku skąd się urwałeś?! :D :D :D

    link do komentarza
    bewianin
    6 listopada, 2010

    Electrolite – świetna strona.

    Podobne klimaty do square picture:
    http://www.emmanuelcorreia.com/

    /M

    link do komentarza