Blog Day 2010

Ponieważ mamy dzisiaj Blog Day „…stworzony w wierze, że blogerzy powinni mieć jeden taki dzień kiedy będą mogli poznać innych blogerów z innych krajów i innych kręgów zainteresowań…”, podrzucam Wam moich pięć propozycji.
 

Generacja Y – Jak pisze autorka „jest blogiem zainspirowanym ludźmi jak ja, z imionami, które zaczynają się lub zawierają literę „y”. Urodzonymi na Kubie w latach 70. i 80.” Śledzenie tego bloga jest efektem mojej fascynacji Ameryką Łacińską (a Kubą szególnie) i zapewniam, że jest źródłem wielu cennych informacji o tej płaszczyźnie życia na Kubie, której reporterzy mainstreamowych mediów nie dotykają.
 

MyWayAround.com – Jest blogiem Szymona Kochańskiego, który „podróżuje gdzieś w tym szalonym świecie próbując odnaleźć swą ścieżkę.” Przyjemnie się czyta (uwaga są przekleństwa ;D), interesujące zdjęcia – polecam.
 

PLAYR –  Zaprzyjaźniony, i jeżeli często bywacie na 990px to pewnie coś Wam świta, Blog Pawła Opydo – iManiaka, internauty (jakieś dziwne to słowo, ale nie wiem, czy jest inne) pełną gębą. Jeżeli interesują Was nowinki technologiczne i lubicie wiedzieć co w sieci piszczy, PLAYR jest dla Was.
 

JĘZYK ELIT – Bezczelny, przewrotny, złośliwy komentarz do wypowiedzi celebrytów (uwaga są przekleństwa ;D ) autorstwa Michała Michalaka z INTERIA.PL. Krótko, zwięźle i na temat. Od jakiegoś czasu stały element codziennej prasówki.
 

Miss Hannah MINX – Viedo blog prowadzony przez uroczą Amerykankę mieszkającą w Japonii, obdarzoną hipnotyzującym … spojrzeniem. Dzięki temu kanałowi na YT opanujecie podstawy języka japońskiego (nowczesna metodologia nauki JWOW – Japanese Word of the Week), a jeżeli nie interesujecie się tym językiem, to myślę, że i tak się spodoba.
 
O nas

Nazywam się Paweł Krawczyk i pracuję w Interii, gdzie jako fotoedytor odpowiadam za zdjęciową atrakcyjność strony głównej portalu. Zanim tu przyszedłem byłem miejskim fotoreporterem i fotografowałem niemal wszystko co działo się w Krakowie i okolicach (koncerty, mecze, protesty, otwarcia, zamknięcia, odsłonięcia, przekazania itd…). Teraz trochę mniej intensywnie fotografuję, ale codziennie przez mój monitor przechodzą setki zdjęć agencyjnych. I te najlepsze i najciekawsze wybieram dla was!

Newsletter

Poprzez fakt wprowadzenia adresu e-mail oraz kliknięcia w przycisk „wyślij” wyrażasz zgodę na otrzymywanie biuletynu informacyjnego serwisu 990px.pl. Usługa będzie świadczona z najwyższą starannością w trybie i na warunkach Regulaminu świadczenia usług przez INTERIA.PL Sp. z o.o.4 komentarze do wpisu “Blog Day 2010”