Zaproszenie

W imieniu Krakowskiej Studenckiej Agencji Fotograficznej zapraszam na spotkanie w najbliższy wtorek (25 maja) do budynku wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH przy ul. Reymonta 19 w Krakowie (Sala: A). O 18:30 będziecie mogli posłuchać mojego wystąpienia (tylko tak poważnie to brzmi – nie mogłem dobrać innego słowa …) na temat fotografii reporterskiej w sieci. Porozmawiamy o tym skąd pochodzą zdjęcia pokazywane na 990px.pl; dlaczego taki, a nie inny dobór materiału; o tym czy lepsze są małe zdjęcia, czy raczej duże; czy prowadzenie serwisu takiego jak 990px.pl jest dochodowe i wielu innych kwestiach. Z przyjemnością odpowiem również na wszystkie pytania (np. dlaczego ciągle zdarzają mi się literówki w opisach do zdjęć etc.).
 

Zaś o godzinie 20:00 Maciej Duczyński odsłoni przed słuchaczami tajniki dobrej fotografii krajobrazowej i technik HDR.
 

Serdecznie zapraszam!
 

Fotografia inaczej – wykłady KSAF – profil na FB
 

Mapka dojazu
 

Więcej »

Użytkownicy poszukiwali:

 • kampus agh
 • agh mapa
O nas

Nazywam się Paweł Krawczyk i pracuję w Interii, gdzie jako fotoedytor odpowiadam za zdjęciową atrakcyjność strony głównej portalu. Zanim tu przyszedłem byłem miejskim fotoreporterem i fotografowałem niemal wszystko co działo się w Krakowie i okolicach (koncerty, mecze, protesty, otwarcia, zamknięcia, odsłonięcia, przekazania itd…). Teraz trochę mniej intensywnie fotografuję, ale codziennie przez mój monitor przechodzą setki zdjęć agencyjnych. I te najlepsze i najciekawsze wybieram dla was!

Newsletter

Poprzez fakt wprowadzenia adresu e-mail oraz kliknięcia w przycisk „wyślij” wyrażasz zgodę na otrzymywanie biuletynu informacyjnego serwisu 990px.pl. Usługa będzie świadczona z najwyższą starannością w trybie i na warunkach Regulaminu świadczenia usług przez INTERIA.PL Sp. z o.o.4 komentarze do wpisu “Zaproszenie”

  Michal
  21 maj, 2010

  Jeżeli tylko będę mógł to bardzo chętnie skorzystam z wykładu. Myślę, że warto częściej organizować takie przedsięwzięcia! Sam chętnie podszkolę się w fotografowaniu. Może warto organizować cyklicznie takie spotkania?

  link do komentarza
  Tony
  21 maj, 2010

  do zobaczenia! nie biorę poduszki, więc liczę, że Pan redaktor nie będziesz Pan przynudzał;)

  link do komentarza
  Krak
  23 maj, 2010

  Jakaś rezerwacja miejsc?
  Czy kto pierwszy te lepszy?

  link do komentarza
  Piotr Macura
  23 maj, 2010

  Jakaś rezerwacja miejsc?
  Czy kto pierwszy te lepszy?  

  Nic mi nie wiadomo o rezerwacjach – jakoś się pomieścimy :)

  link do komentarza