990px Stroną Miesiąca?

bloczek_2 Wspominałem o tym na Facebooku, ale na 990px nie było jeszcze informacji: mój blog został wybrany Stroną Tygodnia w rankingu tygodnika Wprost i tym samym bierze udział w plebiscycie o tytuł Strony Miesiąca.

 
Jeżeli macie ochotę (niestety kosztuje to 1,22PLN), do końca miesiąca możecie głosować na 990px.pl wysyłając SMS o treści WWWM4 na numer 7155 (już po konkursie – szczegóły na końcu posta). A jeżeli nie macie ochoty, to trzymajcie kciuki. Przy okazji bardzo dziękuję za głosy oddane do tej pory, a przede wszystkim za samo zgłoszenie 990px do konkursu – DZIĘKI! Szczegóły na temat plebiscytu dostępne są na tej stronie.
 
Strasznie dużo było w tym tygodniu informacji, więc trochę dla równowagi link do fotobloga, którego często oglądam: Audrey Hepburn Complex. Zdjęcia, które zobaczycie, pochodzą z różnych miejsc i zostały wykonane przez różnych autorów (zawsze znajdziecie informacje o źródle) i utrzymane są w podbnym klimacie. Jakim? Sugeruje to nazwa bloga.
 
Update: Znamy już wyniki – 990px.pl wygrało, uzyskując ponad 58% głosów! Tym samym moja strona zakwalifikowała się do udziału w konkursie na Stronę Roku! Serdeczne dzięki za wszystkie głosy! Miło mi też poinformować, że drugie miejsce uzyskał „bratni” blog zAfganistanu.pl autorstwa mojego kolegi, Marcina Ogdowskiego – gratulacje!

Więcej »
O nas

Nazywam się Paweł Krawczyk i pracuję w Interii, gdzie jako fotoedytor odpowiadam za zdjęciową atrakcyjność strony głównej portalu. Zanim tu przyszedłem byłem miejskim fotoreporterem i fotografowałem niemal wszystko co działo się w Krakowie i okolicach (koncerty, mecze, protesty, otwarcia, zamknięcia, odsłonięcia, przekazania itd…). Teraz trochę mniej intensywnie fotografuję, ale codziennie przez mój monitor przechodzą setki zdjęć agencyjnych. I te najlepsze i najciekawsze wybieram dla was!

Newsletter

Poprzez fakt wprowadzenia adresu e-mail oraz kliknięcia w przycisk „wyślij” wyrażasz zgodę na otrzymywanie biuletynu informacyjnego serwisu 990px.pl. Usługa będzie świadczona z najwyższą starannością w trybie i na warunkach Regulaminu świadczenia usług przez INTERIA.PL Sp. z o.o.5 komentarzy do wpisu “990px Stroną Miesiąca?”

  Pingback . « Hubert's World
  27 listopad, 2009

  […] http://www.990px.pl/index.php/.....-miesiaca/ świetne zdjęcia reporterskie […]

  link do komentarza
  Arnoldzik
  27 listopad, 2009

  Nie wydajępieniędzy na premium sms bo nie jestem naiwny, ale na 990px wysłałem :P

  link do komentarza
  jucan
  2 grudzień, 2009

  Jestes naiwny – za wlasne pieniadze promujesz Interia.pl
  Jezeli sadzisz ze jest inaczej jestes naiwny jeszcze bardziej…

  link do komentarza
  BrOg
  2 grudzień, 2009

  jucan: Jestes naiwny – za wlasne pieniadze promujesz Interia.pl
  Jezeli sadzisz ze jest inaczej jestes naiwny jeszcze bardziej…

  Czyli co, chcesz powiedzieć, że 990px nie jest spoko? Czy może chcesz powiedzieć, że nie spoko jest to, że Pan Piotr pracuje w Interia.pl?

  link do komentarza
  jucan
  2 grudzień, 2009

  Hola, 990px jest spoko jak najbardziej.
  Niespoko jest brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem…:)

  link do komentarza