Poprawki i nowości

Really JapanThank you for all the pingbacks coming from different blogs all over the world! Trying to make it as easy as possible for all you guys who don’t speak Polish, from now on you can use the Union Jack button (below the 990px logo in the upper left corner) to view my blog in English (thanks to the Google Translator). Though the translation might not be 100% accurate it gives you a general idea – I hope you’ll like it.
 

Jak wspomniałem wcześniej, od dziś teksty i podpisy na blogu (dzięki dodaniu linka do Google Translator) są łatwiej dostępne dla wszystkich, którzy nie posługują się naszym pięknym językiem. Żeby nie zapętlić się w wersjach językowych, flaga naszego kraju linkuje do strony głównej 990px – taki kompromis.
 

Druga nowość, to umieszczone pod każdym z postów odsyłacze do losowo wybranych galerii. Może w ten sposób traficie na temat, którego wcześniej nie udało wam się sprawdzić. Mam nadzieję, że taki pomysł będzie Wam odpowiadał.
 

A na koniec polecam bloga, którego bardzo chętnie odwiedzam, a jest nim Really Japan. Tytuł mówi sam za siebie, więc nie będę się rozpisywał.
 

Do poniedziałku!
 
O nas

Nazywam się Paweł Krawczyk i pracuję w Interii, gdzie jako fotoedytor odpowiadam za zdjęciową atrakcyjność strony głównej portalu. Zanim tu przyszedłem byłem miejskim fotoreporterem i fotografowałem niemal wszystko co działo się w Krakowie i okolicach (koncerty, mecze, protesty, otwarcia, zamknięcia, odsłonięcia, przekazania itd…). Teraz trochę mniej intensywnie fotografuję, ale codziennie przez mój monitor przechodzą setki zdjęć agencyjnych. I te najlepsze i najciekawsze wybieram dla was!

Newsletter

Poprzez fakt wprowadzenia adresu e-mail oraz kliknięcia w przycisk „wyślij” wyrażasz zgodę na otrzymywanie biuletynu informacyjnego serwisu 990px.pl. Usługa będzie świadczona z najwyższą starannością w trybie i na warunkach Regulaminu świadczenia usług przez INTERIA.PL Sp. z o.o.4 komentarze do wpisu “Poprawki i nowości”

  Tib
  16 październik, 2009

  RJ mogłoby się szybciej ładować, ale nawet to nie powstrzymało mnie, przed obejrzeniem wszystkich zdjęć. Galeria naprawdę ciekawa.

  link do komentarza
  pmacura
  16 październik, 2009

  To prawda – Really Japan ładuje się dosyć opornie, ale tak bywa.

  link do komentarza
  Limes Inferior
  16 październik, 2009

  Tib: RJ mogłoby się szybciej ładować…

  Najlepiej dodac jego rss-a do google readera, zdjecia laduja sie ekspresowo, poprzez ich flashowa przegladarke dobrnalem do zaledwie piatego zdjecia.

  link do komentarza
  Szymon
  17 październik, 2009

  dobrego bloga nam wynalazłeś!

  link do komentarza