Kilka dobrych informacji.

Alan Taylor (tak, ten od The Big Picture), przesłał maila z pozdrowieniami, pisząc o 990px: “… I think it looks just great, and certainly don’t have any bad feelings. I’m most pleased that you continue with the „photos as narrative” theme, and haven’t made yet another clone that just posts „images of the day”.” Z ostatnich postów na 990px Alan zwrócił szczególną uwagę na temat tuneli w Strefie Gazy. Muchas gracias!

Druga dobra informacja jest taka, że 990px znalazło się w gronie „50 stron, które gwarantują sporą porcję rozrywki”.  Dziękujemy za wymienienie naszego bloga. Rozwiewając wątpliwości, które pojawiły się w komentarzach do tego zestawienia (znalazło się w wielu serwisach): nie zapłaciliśmy nikomu za umieszczenie 990px na 5. miejscu. Budżet jakim dysponujemy w całości został przeznaczony… nie dysponujemy żadnym budżetem :).

Po trzecie, jak pewnie już zauważyliście, dzięki Pawłowi, mamy nowe ikony dla kanałów, przez które możecie do nas trafić. Zmiana spowodowana była chęcią ujednolicenia nagłówka bloga. Mam nadzieję, że taka poprawka nie będzie Wam przeszkadzała w przeglądaniu zdjęć na 990px.

Pozdrawiam,

Piotrek
O nas

Nazywam się Paweł Krawczyk i pracuję w Interii, gdzie jako fotoedytor odpowiadam za zdjęciową atrakcyjność strony głównej portalu. Zanim tu przyszedłem byłem miejskim fotoreporterem i fotografowałem niemal wszystko co działo się w Krakowie i okolicach (koncerty, mecze, protesty, otwarcia, zamknięcia, odsłonięcia, przekazania itd…). Teraz trochę mniej intensywnie fotografuję, ale codziennie przez mój monitor przechodzą setki zdjęć agencyjnych. I te najlepsze i najciekawsze wybieram dla was!

Newsletter

Poprzez fakt wprowadzenia adresu e-mail oraz kliknięcia w przycisk „wyślij” wyrażasz zgodę na otrzymywanie biuletynu informacyjnego serwisu 990px.pl. Usługa będzie świadczona z najwyższą starannością w trybie i na warunkach Regulaminu świadczenia usług przez INTERIA.PL Sp. z o.o.11 komentarzy do wpisu “Kilka dobrych informacji.”

  ae
  14 sierpień, 2009
  jcamel
  14 sierpień, 2009

  Taaa … i widać zamiłowanie Pawełka do iPhona :P
  Paweł a mama wie? ;)

  link do komentarza
  popydo
  14 sierpień, 2009

  @jcamel – zainstalowałeś już sobie ikonki iPhone na G1, czy jeszcze nie? ;)

  link do komentarza
  jcamel
  14 sierpień, 2009

  @popydo – ja się umawiam z dziewczynami :P
  Wg mnie nie pasują te ikonki do tego serwisu, ale Piotrek ma odmienne zdanie :/

  link do komentarza
  E
  14 sierpień, 2009

  graty! rośniesz nam na celebrity ;)

  link do komentarza
  dicon
  14 sierpień, 2009

  Z czego utrzymujecie domenę i serwer, skoro nie macie budżetu?;>

  link do komentarza
  pmacura
  14 sierpień, 2009

  @dicon – To są zalety (jedne z wielu) pracy w firmie, która udostępnia miejsce na serwerach i jest rejestratorem domen ;D

  link do komentarza
  Szymon
  14 sierpień, 2009

  Ikonki w końcu pasują do reszty ;)

  A poza tym miło chyba być dostrzeżonym przez BP? ;)

  link do komentarza
  Tycjan
  15 sierpień, 2009

  Będzie w końcu w RSS zdjęcie całej serii? ;)

  link do komentarza
  dicon
  15 sierpień, 2009

  @pmacura – aaa no to wszystko już jasne :D

  link do komentarza
  Łukasz Reszka
  26 wrzesień, 2011

  Pozostaje tylko pogratulować

  link do komentarza